nabídka kadeřnictví

DÁMSKÉ, PÁNSKÉ A DĚTSKÉ KADEŘNICTVÍ – nabízím veškeré kadeřnické služby - stříhání, barvení, melíry, svatební a společenské účesy. Provozní doba kadeřnictví je od pondělí do pátku. Veškeré práce provádím na základě telefonické objednávky na tel. čísle 603827937

Pro dámy...

Mytí a stříhání
Barvení
Svatební a společenské účesy
Masáže hlavy
Vlasové poradenství

Pro pány...

Mytí a stříhání
Úprava kontur
Barvení vlasů
Masáže hlavy
Vlasové poradenství

Pro děti...

Mytí
Stříhání strojkem
Stříhání klasické
​​​​​​​Moderní cool trendy
Slavnostní účesy

CENÍK SLUŽEB KADEŘNICTVÍ:

DÁMSKÉ

 

 

Mytí, střih, úprava

krátké vlasy

 310,-

 

polodlouhé

 340,-

 

dlouhé

 370,-

 

 

 

BARVENÍ VLASŮ

krátké vlasy

 200,-

 

polodlouhé

 250,-

 

dlouhé

 300,-

 

 

 

MELÍROVÁNÍ

krátké vlasy

 200,-

 

polodlouhé

 250,-

 

dlouhé

 350,-

 

 

 

Melír do čepice

 

 250,-

 

DĚTSKÉ STŘÍHÁNÍ

 

 70,-

 

PÁNSKÉ

 

stříhání

 

 130,-

 

 

 

SPOLEČENSKÝ ÚČES

 

 600,- až 1200,-

 

 

 

 

 

 

Kadeřnická kosmetika kterou používám pro svoji práci...

Pro svoji práci kadeřnice, používám profesionální vlasovou kosmetiku DAVINES, je to profesionální kadeřnická kosmetika s jasnou vizí péče o životní prostředí. Revoluční řady produktů s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí. Celý koncept značky je svým složením i originálními obaly produktů zaměřen na udržitelnost přírody a životního prostředí.

Související obrázek

V Davines věří, že je to možné. Vytvářením krásy  chtějí povzbudit lidi, aby pečovali o sebe, o životní prostředí a o svět, ve kterém žijí. Ideálem krásy je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.


Značka DAVINES je pro moji práci naprostou jedničkou...

Od samého začátku se Davines soustředí na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky zpracovány. Kvalita v Davines znamená svobodu tvořit ty nejlepší produkty pečlivě a s respektem vůči životnímu prostředí, s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí a vědecké přísnosti tak, aby zaručili bezpečnost svým zákazníkům. To přináší lepší kvalitu života pro zaměstnance, partnery a spotřebitele.

V Davines dělají  to, v co věří, než aby se nechali unášet hlavním proudem. Řídí se vlastní intuicí, která jim ukazuje cestu. To jim dává volnost rozvíjet koncepty a produkty, které jsou originální, autentické a emocionálně propojené s lidmi. Jejich práce je promyšlená rovnováha mezi hmotou a stylem, přírodou a vědou, lidmi a duší. 

 

Výsledek obrázku pro davines cosmetics

Dárkové poukazy

Vážení zákazníci, dovoluji si Vám nabídnout i jako skvělý dárek, dárkový poukaz na služby, které poskytuji v salonu Lenka, v hodnotách 250, 500 a 1000Kč. Platnost poukazu je jeden rok od zakoupení. Poukazy je možné zaslat po zaplacení převodem emailem nebo jsou k dispozici v mojí provozovně.

 Salon Lenka Kyselková, na adrese, Na řádku v Kloboukách u Brna.
TELEFON 603827937